Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Home / Güzellik ve Estetik / Saç Bakımı / Hindistan Cevizi Yağı ile Saç Bakımı
Coconuts and coconut oil on wooden table
Coconuts and coconut oil on wooden table

Hindistan Cevizi Yağı ile Saç Bakımı

Hindistan cevizi yağı, saç ve saç derisin de oluşan problemleri hızlı bir şekil de ortadan alır saçlarınıza parlaklık, dolgunluk ve oluşan deri sorunlarını ortadan kaldırır. Saçlar kolay yıpranabilen ve kişiyi fiziksel olarak en çok rahatsız edendir. Boyalar, yapılan fönler, düzleştiriciler, sık sık duş alma, yanlış saç kremleri, şampuanlar, güneş gibi sorunlar saçların daha da yıpranmasına neden olmaktadır. Bu gibi sorunları ortadan hızlı şeklide çözmek için en ideal olan saç bakımı için maske Hindistan cevizi yağıdır. Hindistan cevizi yağının için de bulunan vitaminler saç ve saçlarda ki problemleri hızlıca alır. Bu kadar yararlı olan Hindistan cevizi yağı ile saç bakımı nın nasıl yapıldığını öğrenelim.

hindistan cevizi yağı ile saç bakımı

Saçlarınızın ve saç derinizin temiz ve ıslak olmasını sağlayın duş alın ve saçlarınız da ki fazla suyu havlu ile alın ardın da tarayın saçlarınızı ve tutamlara ayırın saçlarınızın taranması ve tutamları ayrılması Hindistan cevizi yağının kolayca deriye nüfus etmesini sağlar ve daha hızlı çözüm sağlar. Saçlarınız taradıktan sonra ve tutamlara ayrıldıktan sonra iki yemek kaşığı kadar Hindistan cevizi yağını birkaç damlasını parmak uçlarınıza alarak köklerden yani saç derinizden başlayarak tutamlara ayırdığınız saçların ucuna kadar uygulayın sırayla bu işlemi bütün saçlarınıza ve saç derinize uygulayın. Saç derinize 5 dakika kadar masaj yapın Hindistan cevizi yağını deriye nüfus etmesini sağlayacaktır masaj. Adında saçlarınızı toplayın ve iki saat kadar bekleyin. Sonra saçlarınız ılık su ile ve şampuanla yıkayın. Bu uygulamayı haftada bir defa yapın 5 uygulama yeterli olacaktır. sağlık saçlar ve sorunsuz saç derisine sahip olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.